EnstitülerimizLA PRAIRIE CİLT BAKIM MERKEZİ "The Art of Beauty"

İsviçre'deki laboratuar La Prairie tarafından geliştirilen ve uluslar arası beğeni kazanan hücresel tedavi araştırmaları, efsanevi La Prairie Cilt Bakım Koleksiyonu'nun başlangıç noktası olmuştur.

La Prairie müşterilerinin sayısı ve ürünlerinden memnuniyetleri gün geçtikçe çığ gibi artmış ve bu da La Prairie cilt bakım merkezlerine talebi ortaya çıkarmıştır.

Altuğ Parfümeri La Prairie Cilt Bakım Merkezi'nde kendinizi eğitimli, güler yüzlü, profesyonel ellere bırakarak sağlıklı ve güzel bir cilde kavuşabilirsiniz. İşte mükemmel bir cilt için gerekli tüm koşulların sağlandığı rahat ve hijyenik bir ortamda, klasik müzik eşliğinde uygulanan

"THE ART OF BEAUTY" bakımları:

Caviar Firming Facial: Cildi sıkılaştıran, yapısını düzenleyen yoğun besleyici bakım. Saf lüks havyar özleri ile yapılan göz çevresi ve yüz masajı, en cansız görünümlü ciltleri bile daha canlı ve ışıltılı bir hale getiriyor.

Swiss Cellular Anti – Age Facial: Erken yaşlanmanın etkilerini geciktirmeye, ince kuruluk çizgilerinin, kırışıkların ve gözeneklerin görünümünü azaltmaya yardımcı olan bakım. La Prairie'nin "Anti – Aging Intervention Teknolojisi" cildin; daha genç, sağlıklı ve ışıltılı bir görünüm kazanmasına yardımcı oluyor.

Swiss Cellular Facial for Men: Cildi anında temizleyen, enerji ve nem kazandıran erkek cilt bakımı.

Cellular Hydrating Facial: Yorgun ve stresli ciltler için mükemmel çözümler sunan yoğun nem veren, hücresel güçlendirici kür ürünümüz POWER INFISION yeniden yapılandırmaya yardımcı olur.

Cellular Resurfacing Facial: Cildin yenilenmesine, ince çizgi ve kırışıkların görünümlerini en aza indirmeye yardımcı olan bakım. Cildin pürüzsüzlük ve ışıltı kazanmasına yardımcı oluyor.

Pure Gold Radiance Facial: Cildin sıkılık,enerji ve aydınlık bir görünüm kazanmasına yardımcı olan bakım. Uygulanan özel sıcak maskeler, saf altın tanecikleri içeren Pure Gold Serumun cilde daha iyi nüfuz etmesine yardımcı oluyor. Cilt daha pürüzsüz, ışıltılı, canlı ve nemli bir görünüm kazanıyor.

Marine Youth Protection Facial: Cildi korumaya alan , onarılmasına, nem kazanmasına yardımcı olan bakım. La Prairie'nin denizden elde edilen ve gençliği koruyan Advanced Marine Biology Serisine odaklanan bu bakım, genc cildin kaybettiği nemi geri kazandırırken, rahatlamasına yardımcı oluyor.

Cellular Detoxifying Back Treatment: Arındırıcı ve toksin atımına yardımcı sırt bakımı.Erkek, kadın çoğu zaman dikkatimizden kaçan sırt bakımı aslında çok önemli. Canlandırıcı, arındırıcı ve düzenleyici maske uygulaması, cildin temizlenip, pürüzsüz bir görünüm kazanmasına yardımcı oluyor. 

Caviar Body Treatment: Anında ve uzun vadede sıkılık veren, canlılık kazandıran yoğun besleyici vücut bakımı.Bakıma bütün vücuda peeling uygulamasıyla başlanıyor,masaj ve sıkılaştırıcı vücud ürünleriyle devam ediliyor.

LA PRAIRIE BAKIM

Fiyat

LA PRAIRIE CAVIAR LIFT FACIAL

495,00

LA PRAIRIE CELLULAR GOLD RADIANCE FACIAL

495,00

LA PRAIRIE SWISS CELLULAR ANTI ANGING FACIAL

385,00

LA PRAIRIE CELLULAR HYDRATING FACIAL

385,00

LA PRAIRIE CELLULAR RESURFACING FACIAL

385,00

LA PRAIRIE MARINE BIOLOGY FACIAL

335,00

LA PRAIRIE TREATMENT FORMEN

330,00

LA PRAIRIE CELLULAR HYDRATING FACIAL 1 SAAT

290,00

LA PRAIRIE GENÇ CİLT BAKIM

230,00

LA PRAIRIE YÜZ MASAJI

175,00

La Prairie Enstitü
0212 257 08 28 / 128

 

GUERLAIN ENSTİTÜ

Bakımı ve güzelligi zevke dönüstürüyor

Guerlain; 2 yüz yıla yakın köklü bir geçmişe sahip, geçmisin büyüsünü gelecege aktaran özgün bir marka.

Cilt bakımı, makyaj, parfüm ürünleri ve enstitü hizmetleri ile ülkemizde de kozmetik dünyasının en prestijli isimlerinden.

Zarafeti ve lüksü, bilim ve teknoloji ile birleştirip bakımı bir zevk haline getiren Guerlain, Paristeki Champs Elysees Guerlain Enstitü hizmetini Türkiye’de

İstanbul’da Altug Parfümeri Guerlain Enstitü de sunuyor.

Enstitüde; Guerlain lüksünü ve konforunu yasatan kendine özgü cilt bakımlari uygulanıyor.

Özel eğitim almış deneyimli ve profesyonel estetisyenler tarafından gerçeklestirilen ve 1,5 saat süren bu bakımlar cilt tiplerine ve ihtiyaçlarina göre:

  • Yoğun Besleyici,
  • Dengeleyici,
  • Canlandırıcı,
  • Yoğun Toparlayıcı – Onarıcı,
  • Leke Açıcı,
  • Hassas Cilt ve Genç Ciltlere yönelik bakımlardan oluşuyor.

Bakımlarin tümüne cilt yüzeyindeki ölü derilerin temizlenmesi işlemi ile başlanıyor. Ardından 6 dakika süren, antiseptik özellik tasiyan buhar banyosu uygulanıyor ve ciltteki siyah noktalar temizleniyor.

Ardından Guerlain tarafından geliştirilen özel masaj tekniği ile yüz ve dekolteye 19 dakikalik bir masaj uygulaniyor. Bir yönü ile yüz jimnastiği olup, yüz kaslarının güçlenmesini sağlayan bu masaj, sonra uygulanacak ürünlerin de cilde daha iyi nüfuz etmesini ve cildin toksinlerden arınarak rahatlamasını sağlıyor.

Masaj sonrasında cildin ihtiyacına uygun özel enstitü maskeleri, serum ve konsantreler uygulanıyor.

Vücut bakımında ise; vücut peelingi ile cilt ölü derilerden arındırılıyor ve özel kabin bakım kremi ile vücut ve sirt masaji yapılıyor, sıkılaştırıcı serum uygulanıyor.

ÖZEL BAKIMLAR

VÜCUT BAKIMLARI
Klasik Emperial Bakım: Peeling ve rahatlatıcı masaj uygulanıyor. Süresi 1,5 saat
Lenfatik Drenaj: Drenaj masaji. Süresi 1,5 saat. Son 20 dakika ısı battaniyesi altında yosun maskesi uygulanip, ödem atılıyor. 4-6 ya da 8 seanstan olusan kürler halinde sunulmaktadır.
Sıkılaştırıcı, inceltici, selülit görünümünü azaltan Refermesan Bakım: Süresi 1,5 saat.Peeling ve son 20 dakika ısı battaniyesi altında maske uygulanıyor.
4-6 ya da 8 seanstan olusan kürler halinde sunulmaktadır.
ANTI – AGE YÜZ BAKIMLARI
Yüz ve Göz Çevresi Bakımı
Yüz, Boyun ve Dekolte Bakımı
Yüz, Göz Çevresi ve Boyun-Dekolte Bakımı

  • Beautyssima: Yüz ve dekolte için anti–age (cilt yaşlılığına karşı) bakım. Özel ultrason aleti ile açtı – lift uygulaması.
  • Orchidee Imperiale Bakim: Yüz ve dekolte için anti–age (cilt yaşlılığına karşı) bakım

Özel ultrason aleti ile acti – lift uygulaması.
Acti- Lift 6 – 10 seans olarak uygulanabiliyor.
Bakımlı olmanın verdiği mutluluğu duymak ve kendinizi iyi hissetmek istediğinizde Guerlain Enstitünün rahat ve yumusak atmosferinde sizi muhtesem bir güzellik yolculuğunun beklediğini unutmayın.


BAKIM ADI

FİYAT

GUERLAIN ACTILIFT KOMPLE BAKIM

525,00

GUERLAIN ACTILIFT KÜR 10 SEANS

2.859,00

GUERLAIN ACTILIFT KÜR 6 SEANS

1.975,00

GUERLAIN BEAUTISSIMA BAKIM

525,00

GUERLAIN GENÇ BAKIM

255,00

GUERLAIN ISSIMASK

175,00

GUERLAIN ORKIDE IMPERYALE BAKIM

525,00

GUERLAIN YÜZ BAKIM

389,00

GUERLAIN YÜZ BAKIM GÖZ ÇEVRESİ

525,00

GUERLAIN YÜZ, GÖZ, DEKOLTE BAKIM

599,00

GUERLAIN BEAUTİSSİMA PAKET BAKIM

1.695,00

GUERLAIN VÜCUT BAKIM

575,00

GUERLAIN VÜCUT MASAJ

399,00

GUERLAIN VÜCUT PEELİNG

325,00

GUERLAIN VÜCUT 6’LI KÜR BAKIM

3.325,00

GUERLAIN VÜCUT 8’Lİ KÜR BAKIM

4.369,00

GUERLAIN VÜCUT LENFATİK BAKIM

585,00

GUERLAIN VÜCUT MASAJI 2 ÜRÜNLÜ

225,00

GUERLAIN SIRT BAKIM

325,00

Guerlain Enstitü
Tel:0212 257 08 28 / 116

 

 

LA MER KABİN

Lüks ve sükunetin mükemmel evliliği…

La Mer cilt bakımları, denizin şifa veren enerjilerini, sesini ve dokunuşunu yakalıyor ve eşsiz bir rahatlık duygusu yaratıyor.

Cilt bakımları refleksoloji tekniğinden faydalanarak zenginleştirilmiş.

La Mer’in eşsiz ürünleri ve refleksoloji tekniğinin yarattığı bütünlük sayesinde cilt, bir yandan La Mer ürünlerinin sağladığı etkilerden faydalanıyor, diğer yandan son derece dinlendirici bir masaj ile rahatlıyor…

LA MER KABİN BAKIMLARI

Ultimate Antiaging Care: Cilde yavaşça enerji vererek, yaşlanmanın etkilerini geciktirmeye, ince kuruluk çizgilerinin, kırışıkların ve gözeneklerin görünümünü azaltmaya yardımcı yoğun bir anti-aging bakım sunuyor.

Intensive Collagen Treatment: Kolajen içerikli bakım

Revitalizing & Hydrating: Yenileyici ve nemlendirici bakım

 

BAKIM ADI

FİYAT

 ULTIMATE ANTIAGING CARE 90 DK.

450,00

NTENSIVE COLLAGEN TREATMENT 90 DK.

400,00

REVITALIZING & HYDRATING 60 DK.

385,00

 

LA MER KABİN
Tel:0212 257 08 28 / 116

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.